...
Tel: 940 840 176 FB: Betonove-Zumpy24 Mail: info@betonove-zumpy24.sk

Informace

O spoločnosti žumpy24

Naša spoločnosť betonove-žumpy24 je dlhoročným výrobcom betónových nádrží na komunálny odpad, dažďovú vodu. Naše betónové nádrže sa vyrábajú v mnohých veľkostiach a variantoch podľa požiadaviek zákazníka Pozrite si náš kompletný sortiment betónových nádrží.


Naša spoločnosť má potrebné technické schválenia na výrobu a distribúciu nádrží od Štátneho hygienického ústavu. Vďaka tomu nebudete mať problém s technickou akceptáciou a schválením.


Nádrže, ktoré vyrábame, sú veľmi pevné a odolné. Okrem výroby nádrží, odborného poradenstva v oblasti septikov a špecializovaného montážneho tímu ponúkame aj celoštátnu dopravu. Vzhľadom na hmotnosť nádrží sa preprava vykonáva pomocou vozidiel vybavených HDS.

betonovy sklep
Betonové jímky

Najlepšia kvalita

Naše betónové nádrže sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Dno a bočné steny nádrže sú kompletne odliate z betónu B25 a B30. Celá konštrukcia je vystužená rebrovanou oceľou s priemerom 8 až 12 mm. Do betónu sa pridajú zmäkčovadlá a hydroizolačné prostriedky a celý sa dôkladne rozvibruje, aby sa odstránili vzduchové bubliny.


Každá z našich nádrží môže byť vybavená zosilnenou krycou doskou. Vďaka tomuto riešeniu možno nádrž ľahko nainštalovať pod vjazd do garáže alebo parkovacie miesto. 16 cm železobetónu dostatočne chráni nádrž pred tlakom, ktorý môže byť spôsobený hmotnosťou vozidla. Na naše nádrže sa vzťahuje dvojročná záruka.


Naša spoločnosť má technické schválenie a povolenie Štátneho hygienického ústavu potrebné na výrobu betónových nádrží. Tieto dokumenty vám umožnia bezproblémové technické prevzatie nádrže zakúpenej od nás.

Užitočné informácie

K čomu slúži dažďová voda?

Co je to dešťová voda? Čo je to dažďová voda? Donedávna bola dažďová voda pre veľa ľudí len zybtočným odpadom – dnes, v dobe neustálých zmien klimatu a zvýšeného povedomia a životným prostredím, sa využíva mnohými spôsobmi. Nie je divu, lebo zber dažďovej vody je veľmi dobrý zvyk, ktorý prináša veľa výhod. Zaujímá vás, k […]

VIAC INFORMÁCIÍ

Aký druh výkopu pre betónovú nádrž?

Všeobecné informácie Ako náhle si vyberiete betónovú nádrž a zakúpíte ho, nastane okamih, kedy vás zaujímá, ako bude prebiehať inštalácia a aké výkopové práce sa budú pre betonovú nádrž robiť? Príprava takového výkopu sa zdá byť ľahká, objednáte si bagr, urobíte dieru do zeme a za tri hodiny je výkop pripravený pre inštaláciu betónovej nádrže. […]

VIAC INFORMÁCIÍ

Jednokomirová alebo dvojkomorová nádrž?

Pokud má pozemek, na kterém má být nádrž umístěna, malé rozměry, bude nejlepším řešením jednokomorový septik; pokud je pozemek větší, bude ideální dvoukomorový septik; v tomto případě je nutné instalovat odpařovač a systém čištění odpadních vod. Jaké jsou vlastnosti obou typů septiků? Podívejte se na to v našem příspěvku!

VIAC INFORMÁCIÍ
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.